Często zdarza mi się wypożyczać auto dostawcze

Mam swój patent na duże zakupy w marketach budowlanych. Nigdy nie kupuję towaru z opcją dostawy. Kiedy jadę do wielkopowierzchniowego sklepu to przecież wiem co zamierzam tam kupić. Jeśli to ma być coś, co nie zmieści mi się do auta osobowego, to wypożyczam sobie na takie zakupy samochód dostawczy. Mam zaprzyjaźnioną wypożyczalnię, z której oferty za każdym razem korzystam.

Samochód dostawczy wypożyczam na kilka godzin

wypożyczalnia samochodów dostawczych - małopolskieDla mnie najważniejsze jest to, że nie muszę brać samochodu na całą dobę. O wiele wygodniej jest dla mnie wypożyczyć auto dostawcze jedynie na kilka godzin. Za taki wynajem po znajomości płacę pięćdziesiąt złotych. Oczywiście na koniec tankuję samochód pod korek, ale to jest zazwyczaj kwestia kilku litrów. Za taką samą kwotę mogę mieć transport z marketu, ale muszę na niego czekać nie wiadomo ile. A ja jak coś kupuję to chcę to mieć w domu od razu. I w takich właśnie zakupach pomaga mi moja zaprzyjaźniona wypożyczalnia samochodów dostawczych – Małopolskie to województwo, w którym wypożyczalnia ma swoją siedzibę. Dla mnie takie rozwiązanie jest bardzo uczciwe, bo za cztery godziny wynajmu płacę te pięć dyszek i mogę sobie na spokojnie przywieźć do domu wszystkie zakupu. Ostatnio często zdarza mi się wypożyczać takie auto, bo co chwilę mamy jakiś remont. A za niedługo będę jeszcze częstszym klientem naszej pobliskiej wypożyczalni, bo będziemy się przeprowadzać do nowego domu.

Dobrze mieć pod domem wypożyczalnię aut dostawczych, z której auto można wynająć na kilka godzin. Biorę takiego dostawczaka i jadę nim do sklepu na duże zakupy. Wszystko zawożę sobie od razu elegancko do domu i nie muszę czekać na zorganizowaną przez market dostawę. A potem tylko odstawiam auto do wypożyczalni i wracam do domu swoim samochodem, który na kilka godzin tam zostawiam.

Więcej na: https://www.magocar.pl/